Veslařská 78, Brno Jundrov. TEL: 601 601 255

Vítejte v romantickém penzionu Vanessa

Ubytování Brno Jundrov

Ať Vás sychravý podzim nezaskocí. Přijďte se k nám zahřát do našich wellness pokojů. Privátní vířívá vana či sauna přímo na pokoji. Romantický penzion v klidné lokalitě v těsné blízkosti jundrovských lesů, které jsou na dosah centra města. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou a dopřejte si odpočinkový pobyt plný relaxu pro Vaše tělo i duši. V penzionu Vanessa máte na výběr několik komfortních Klasických i Wellness pokojů. Penzion Vanessa - romantická idyla uprostřed brněnského shonu.

Novinky

Přečíst všechny novinky

Gallery

Reference

Chodíte rádi do wellness, ale máte v této obtížné době obavy? V penzionu Vanessa si můžete příjemně odpočinout v jednom z našich wellness pokojů s vířivou vanou či privátní saunou 

Od 24. května je možné ubytování v našem penzionu bez omezení. Těšíme se na Vás

VŽDY ČISTÉ PROSTŘEDÍ A LOŽNÍ PRÁDLO

 

Ve výtečně hodnoceném Penzionu Vanessa na okraji Brna si užijete pohodlí, klid, služby na vysoké úrovni i jedinečnou relaxaci.

Jeho chloubou jsou designové wellness pokoje s vlastní saunou a masážní vanou, nabízející luxusní zážitek zejména hostům v páru.

Během chvíle se odtud dostanete k Brněnské přehradě, veletržnímu výstavišti BVV i do centra měst.

Jak se k nám dostanete? 😊

Do Jundrova se autem nejlépe dostanete ze silnice č. 42 (E461), navazující na dálnici D1 (exit 190) a vedoucí okruhem kolem centra Brna. Penzion Vanessa stojí u hlavní cesty procházející obcí, parkovat u něj budete zdarma.
Autobusem MHD sem bez přestupu dojedete z Mendlova náměstí.

 

Potěšte své blízké a překvapte je dárkovým poukazem na ubytování v komfortním wellness penzionu Vanessa.